Haberler / 3. Sezonumuzu TSKM açtık...

3. Sezonumuzu TSKM açtık...

Ünlü oyuncu Dağhan Külegeç ve annesi oyuncu, yazar & çevirmen Ayşe Erbulak tarafından kurulan, Genel Sanat Yönetmenliğini Özden Özgürdal’ın üstlendiği ve kısa sürede önemli bir "sanat evi" haline dönüşen "Erbulak Oyunculuk ve Yazarlık Evi" geçtiğimiz Salı günü muhteşem bir açılışla 3. sezonuna başladı.

Dağhan Külegeç ve Ayşe Erbulak tarafından 2014 yılında kurulan “Erbulak Oyunculuk ve Yazarlık Evi” geçtiğimiz Salı günü Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinlikle 3. sezonunun açılışını yaptı. 

 

Genel sanat yönetmenliğini Özden Özgürdal’ın üstlendiği, kısa sürede 300 öğrencili mini bir konservatuar haline döünşen okulun açılışında renkli anlar yaşandı.

Dans gösterileri, müzikaller ve özel şovlarla süslenen renkli açılışta, Külegeç, Erbulak ve Özgürdal’ı Uğurkan Erez ve Erol Albayrak da yalnız bırakmadı.

Gecede geçen iki  yılın ve yeni başlayan öğrencilerin  yer aldığı çok özel gösteriler izleyiciler tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı.

Açılış öncesinde misafirlere seslenen Ayşe Erbulak “Erbulak Evi, vaktimin çoğunu alıyor ama ben bunu yaşam biçimi haline getirdim, tıpkı öğrencilerimiz gibi "illa bi'şey öğreniyor ve çok eğleniyorum" dedi.

ERBULAK VE EREZ, ORTAK AJANS KURUYOR!

Ayşe Erbulak, yaptığı konuşmada  Uğurkan Erez ile ortak ajans oluşumuna girdiklerini belirtti.

Ajans Ayşe Erbulak ve Uğurkan Erez bundan böyle güçlerini birleştirip ajans olarak birlikte çalışacaklarını ve ortak hareket edeceklerini bildirdiler.